Projekt w ramach WRPO 2007-2013

wrpo

"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. ul. Słowackiego 2, 62-300 Września informuje, że otrzymał dofinansowanie na realizację projektu

pt. "Wyposażenie pracowni endoskopowej szpitala powiatowego we Wrześni w nowoczesną aparaturę medyczną"

w ramach Działania 5.3 „Poprawa warunków funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w województwie" Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Całkowita wartość projektu: 864.923,83 PLN

Kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 620.078,25 PLN

W ramach niniejszego projektu zakupiony został wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny, przeznaczony do badań i zabiegów endoskopowych górnego (gastroskopia) i dolnego (kolonoskopia) odcinka przewodu pokarmowego oraz do rewizji i udrażniania dróg żółciowych (duodenoskopia).

Jednocześnie "Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o., informuje o możliwości skorzystania z ww. badań i zabiegów, bezpłatnie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

www.wrpo.wielkopolskie.pl