"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o. o. w restrukturyzacji zatrudni lekarza specjalistę onkologa.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres:

"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o. o. w restrukturyzacji, ul Słowackiego 2, 62-300 Września lub w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon kontaktowy 614370533

Do składanych ofert prosimy załączyć klauzulę o następującej treści :

"Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich w celu rekrutacji zgodnie z brzmieniem art. 6ust 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) (Dz. Urz. UE L Nr 119 str. 1)."

 

Szczepienia to najskuteczniejsza broń w walce z ciężkim przebiegiem choroby oraz śmiercią.

Druga dawka przypominająca

Jeśli masz więcej niż 12 lat i od Twojego szczepienia minęły 3 miesiące, to już teraz możesz przyjąć drugą dawkę przypominającą szczepionki o zaktualizowanym składzie dla wariantu Omikron

Rejestracja na szczepienie dla wszystkich chętnych, którzy ukończyli 5.rok życia

 1. Zadzwoń na bezpłatną infolinię 989 w godz. 7:00 – 20:00 przez 7 dni w tygodniu
 2. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestracja dostępną na pacjent.gov.pl
 3. Skontaktuj się telefonicznie z punktem szczepień Szpitala Powiatowego we Wrześni – numer telefonu 517 745 329, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00
 4. Mobilna aplikacja – pobierz mojeIKP i zyskaj wygodny dostęp do szybkiej rejestracji

Twoje skierowanie na szczepienie dawką przypominającą zostanie wystawione automatycznie.

 

UWAGA

Punkt szczepień znajduje się przy Poradni Lekarza Rodzinnego, I piętro
Września, ul. Słowackiego 2

 
Osobom, które przyjmą dawkę przypominającą zostanie wydłużona ważność Unijnego Certyfikatu COVID (UCC). Od 1 lutego 2022 r. ważność certyfikatu wynosi 270 dni. Data ważności jest liczona od ostatniego szczepienia.

 

"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji, ul. Słowackiego 2, 62-300 Września, oferuje pracę dla pielęgniarek/pielęgniarzy w:        

 1. oddziale wewnętrznym
 2. poradni lekarza rodzinnego
 3. poradni chirurgicznej

Wymagania niezbędne:

 • aktualne prawo wykonywania zawodu

Wymagane dokumenty:

 1. życiorys (CV)
 2. list motywacyjny
 3. dokument potwierdzający wykształcenie/dyplom z aktualnym prawem wykonywania zawodu
 4. dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach, tj. certyfikaty i zaświadczenia o odbytych kursach i szkoleniach

Warunki zatrudnienia:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach umowy zlecenia/kontrakt.

W sprawie dodatkowych informacji  zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Naczelną Pielęgniarką nr tel. 61 437 05 20, adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokumenty aplikacyjne można przesyłać drogą e-mailową na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do swoich aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że: Obowiązek informacyjny w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w "Szpitalu Powiatowym we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej szpitala w zakładce RODO. Prosimy o zapoznanie się z w/w dokumentem.

 

W imieniu Ordynatora Oddziału Oddział położniczo-ginekologicznego z systemem rooming-in oraz z blokiem porodowym mam przyjemność poinformować, że w Oddziale utworzono specjalne sale, w których wraz z Pacjentką może nocować jedna, bliska osoba (mąż, partner, osoba z rodziny), mogąca służyć pomocą Pacjentce w okresie ciąży i po porodzie.  

Nowo otwarte sale, podobnie jak wszystkie inne w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym, posiadają wydzielone, przestronne łazienki, w których osoba towarzysząca może pomagać Pacjentce w okresie ciąży i połogu. 

Żywię nadzieję, że dzięki możliwości przebywania bliskiej osoby z Pacjentką, pobyt w Szpitalu stanie się bardziej komfortowy i mniej stresujący.

W imieniu Ordynatora Oddziału i personelu medycznego zapewniam, że czynimy wszystko aby pacjentki miały troskliwą i profesjonalną opiekę w trakcie całego pobytu w Oddziale.

Opłata za dobę pobytu osoby towarzyszącej wynosi 150 zł. 

Oddział położniczo-ginekologiczny z systemem rooming-in dysponuje również przytulnym pokojem gościnnym wyposażonym w lodówkę i czajnik. Na terenie szpitala zlokalizowana jest również kawiarenka, w której można się zaopatrzyć w przekąski i napoje.

Przypominamy również, iż od maja 2022 roku na terenie Szpitala uruchomiona została Poradnia Położniczo–Ginekologiczna, zlokalizowana przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, której świadczenia finansowane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Informacje szczegółowe można uzyskać pod następującymi numerami telefonów:
Sekretariat oddziału: 61 43 70 553
Położnictwo: 61 43 70 615
Oddziałowe: 61 43 70 567
Ordynator: 61 43 70 515

narodziny

 

Zarząd "Szpitala Powiatowego we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji pragnie serdecznie podziękować Fabryce Bridgestone Poznań za nieodpłatne przekazanie Szpitalowi kompletu doskonałych opon "FIRESTONE" do naszego ambulansu medycznego.

 firestone 01 firestone 01 firestone 01

 Szpital otrzymał zgodę na publikację zdjęć

 

Szczepienie przeciwko COVID-19

Szczepienia to najskuteczniejsza broń w walce z ciężkim przebiegiem choroby oraz śmiercią.

Rejestracja na szczepienie dla wszystkich chętnych, którzy ukończyli 5.rok życia

 1. Zadzwoń na bezpłatną infolinię 989 w godz. 7:00 – 20:00 przez 7 dni w tygodniu
 2. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestracja dostępną na pacjent.gov.pl
 3. Skontaktuj się telefonicznie z punktem szczepień Szpitala Powiatowego we Wrześni – numer telefonu 517 745 329, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00
 4. Mobilna aplikacja – pobierz mojeIKP i zyskaj wygodny dostęp do szybkiej rejestracji

Pierwsza dawka przypominająca

Jeśli masz więcej niż 12 lat i od Twojego szczepienia minęły 3 miesiące, to już teraz możesz przyjąć przypominającą dawkę szczepionki przeciw COVID-19.

Teraz przypominającą dawkę szczepienia mogą przyjąć wszystkie osoby powyżej 12. roku życia z zachowaniem odstępu 3 miesięcy od ukończenia pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19.

Po szczepieniu szczepionką COVID-19 Vaccine Janssen (Johnson & Johnson) podanie szczepionki COVID-19 Vaccine Janssen lub szczepionki mRNA może być w odstępnie co najmniej 2. miesięcy.Dawka przypominająca szczepionki COVID-19 Vaccine Janssen może być warunkowo podana, jako heterologiczna dawka przypominająca po szczepieniu podstawowym szczepionką mRNA przeciw COVID-19 z zachowaniem odstępu co najmniej 5. miesięcy, po ukończeniu pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19.

Osoby w wieku 12-17 lat przyjmą szczepionkę Pfizer, jako dawkę przypominającą. Warunkiem zgłoszenia się na szczepienie jest odczekanie co najmniej 3 miesięcy od zakończonego procesu szczepienia – dla osób zaszczepionych dwiema dawkami.

Twoje skierowanie na szczepienie dawką przypominającą zostanie wystawione automatycznie.

Ważne! Jeśli przyjąłeś inną szczepionkę podczas pierwotnego szczepienia, teraz możesz zaszczepić się Pfizerem jako dawką przypominającą. 

Skrócony czas oczekiwania na dawkę przypominającą

Po 3 miesiącach od przyjęcia pełnej dawki szczepionki przeciw COVID-19 osoby powyżej 12 lat mogą przyjąć dawkę przypominającą.
Osobom, które przyjmą dawkę przypominającą zostanie wydłużona ważność Unijnego Certyfikatu COVID (UCC). Od 1 lutego 2022 r. ważność certyfikatu będzie wynosić 270 dni. Data ważności jest liczona od ostatniego szczepienia.

Druga dawka przypominająca

Jeśli masz więcej niż 60 lat i od Twojego szczepienia minęły 4 miesiące, to już teraz możesz przyjąć przypominającą drugą dawkę szczepionki przeciw COVID-19

UWAGA
Punkt szczepień znajduje się przy Poradni Lekarza Rodzinnego, I piętro.

 

Informujemy, że  istnieje możliwość odbycia rehabilitacji przez rolników w Centrach Rehabilitacji KRUS. Rehabilitacja obejmuje schorzenia narządu ruchu oraz kardiologiczne.

Turnusy  rehabilitacyjne  trwają  21 dni, a koszt pobytu  pacjenta pokrywa  Kasa  Rolniczego Ubezpieczenia  Społecznego.

Aby ubiegać się o rehabilitację w ośrodkach Kasy należy złożyć Wniosek o skierowanie na rehabilitację leczniczą (druk do pobrania na stronie www.krus.gov.pl) od lekarza leczącego oraz wyniki badań krwi, moczu, EKG, opis RTG klatki piersiowej, badanie dermatologiczne oraz dla kobiet badanie ginekologiczne.

Na podstawie przedłożonej dokumentacji medycznej lekarz inspektor KRUS wyda opinię o kwalifikacji do konkretnego ośrodka rehabilitacyjnego Kasy. Termin odbycia rehabilitacji ustalany będzie indywidualnie.

Osobie skierowanej na turnus rehabilitacyjny przysługuje zwrot kosztów  przejazdu  do  Centrum Rehabilitacji (w jedną stronę)  na podstawie pisemnego   wniosku złożonego w CRR.

Ponadto  informujemy, te osoba  skierowana  na rehabilitację leczniczą w Centrach  Rehabilitacji zobowiązana jest do wniesienia opłaty   miejscowej   (klimatycznej). Opłata   jest obowiązkowa i  uiszczana  na rzecz   lokalnego  samorządu  za  pośrednictwem Centrum Rehabilitacji. Wysokość   opłaty  klimatycznej uzależniona jest od miejscowości.

Odpowiedzi   na  pytania  związane  z rehabilitacją  uzyskają Państwo w Samodzielnym Referacie  Prewencji, Rehabilitacji i Orzecznictwa  Lekarskiego  OR   KRUS  w Poznaniu pod numerem telefonu (61) 8525013.