stock szpital oddzialy

 

poradnie

 

pracownie

 

AKTUALNOŚCI

 

Dzień ojca na oddziale neonatologicznym

dzien-ojca-2024

Za nami Dzień Ojca!
Personel oddziału neonatologiczny naszego szpitala w szczególny sposób podziękował tatusiom za ich rolę w życiu dziecka. Wszystkim tatusiom życzymy wszystkiego dobrego, samych pięknych i pełnych bliskości chwil!

Anestezjologiczna poradnia konsultacyjna

Uprzejmie informujemy, iż przed planowym zabiegiem operacyjnym i znieczuleniem przeprowadzane jest wstępne postępowanie anestezjologiczne premedykacyjne.
Lekarz anestezjolog dyżuruje w każdy poniedziałek i czwartek (tel. kontaktowy: 614370641) w godz. od 08.00 do 12.00 w gabinecie nr 11, przy Izbie Przyjęć.
Na umówioną wizytę należy dostarczyć wypełnioną przedoperacyjną ankietę anestezjologiczną, posiadaną dokumentację lekarską o stanie zdrowia pacjenta, tj. karty informacyjne z pobytów szpitalnych, wizyt lekarza rodzinnego, zaświadczenia o stanie zdrowia, stosowanych lekach.
W celu umówienia wizyty proszę dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 07.00 do 14.00 pod numer kontaktowy: sekretariat: 61 4370 593.

14 czerwca - Światowy Dzień Krwiodawstwa

dzien krwiodawstwa

Corocznie 14 czerwca obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY ustanowiony w dniu urodzin Karla Landsteinera, austriackiego immunologa, który w 1901 odkrył grupy krwi, za co w roku 1930 otrzymał Nagrodę Nobla. Propagowanie tego dnia ma zwiększać świadomość społeczeństwa jak bezcenne jest oddawanie krwi.

Spotkanie z położnymi

matecznik

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online z położnymi pracującymi na oddziale położniczym i sali porodowej naszego szpitala.
Wydarzenie odbędzie się 18.06.2024 o godzinie 13:00
Poniżej zamieszczamy link, poprzez który każda zainteresowana osoba może się zarejestrować, a następnie dołączyć do spotkania.
https://fundacjamatecznik.clickmeeting.com/rodzimy-we-wrzesni/register
Podczas spotkania moderatorka zadaje pytania z listy oraz zachęca uczestników do zadawania własnych poprzez chat.
Webinar to doskonała okazja do:

  • przedstawienia położnym swoich potrzeb i oczekiwań dotyczących pobytu i opieki w naszym szpitalu
  • zmniejszenia obaw związanych z pobytem

Dzień Dziecka

Na oddziale neonatologicznym naszego szpitala wesoło celebrowano Dzień Dziecka. Dziękujemy personelowi oddziału za kolejne emocje i dostarczenie radości podopiecznym oddziału.

Dzień mamy na oddziale neonatologicznym

20240522 01

Położne oddziału neonatologicznego z okazji zbliżającego się Dnia Mamy przygotowały w imieniu narodzonych dzieci miłą niespodziankę dla mam - piękne laurki. Niespodzianka była źródłem radości i wzruszeń.

 

KONTAKT

 

 
"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji
ul. Słowackiego 2, 62-300 Września
Tel. Centrala: +48 61 43 70 500
Tel. Sekretariat: +48 61 43 70 590
Fax.: +48 61 43 79 730
e-mail: sekretariat@szpitalwrzesnia.home.pl
skrytka ePUAP: /SzpitalWrzesnia/SkrytkaESP

telefony

tablica

 

 powiat logo nfz logo pacjent nfos logo hope pfz logo

 

ue nfos logo 100 nfos logo 100