Zarząd "Szpitala Powiatowego we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji składa serdeczne podziękowania Panu Sławomirowi Wieszczecińskiemu Prezesowi Spółki TONSIL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością za ufundowanie i przekazanie Szpitalowi aparatu EKG Aspel.

Aparat EKG Aspel AsCARD Grey to 12-kanałowy elektrokardiograf z najdokładniejszym zapisem EKG, który automatycznie analizuje i interpretuje badanie. Został on przekazany Szpitalnemu Oddziałowi Ratunkowemu, na którym istnieje ciągłe zapotrzebowanie na tego rodzaju sprzęt medyczny i gdzie jego możliwości zostaną w pełni wykorzystane.

20211005 tonsil20211005 tonsil

 

 

Zarząd "Szpitala Powiatowego we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji, w porozumieniu ze Starostwem Powiatowym we Wrześni, ze względu na drastyczne zmniejszenie wykonywanych szczepień przeciwko Covid-19, planuje, od dnia 1 października 2021 roku, zawieszenie działalności punktu szczepień zlokalizowanego w Grzymysławicach.

Wyjaśniamy, że obecnie Szpital prowadzi dwa punkty szczepień: jeden zlokalizowany w Szpitalu i drugi zlokalizowany w Grzymysławicach. Po zawieszeniu działalności punktu w Grzymysławicach wszyscy chętni do zaszczepienia obsługiwani będą w punkcie szczepień w Szpitalu. Nadto, informujemy, iż infrastruktura punktu szczepień w Grzymysławicach zostanie zachowana, co w razie konieczności umożliwi szybkie, ponowne jego uruchomienie.

 

Uwaga, zainteresowani szczepieniem przeciw COVID-19 dawką przypominającą !

Mając na uwadze zalecenia Rady Medycznej, - rozpoczął się proces szczepienia dawką przypominającą dla wszystkich osób, które ukończyły 50 rok życia oraz pracowników ochrony zdrowia mających bezpośredni kontakt z pacjentem.

Przypominającą dawkę stosuje się we wskazanych grupach z zachowaniem odstępu co najmniej 6 miesięcy po ukończeniu pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19.

W Punkcie Szczepień szpitala w godzinach od 14.00 do 18.00 w dni robocze można uzyskać informacje dotyczące szczepienia pod numerem telefonu 517 745 329.

Przygotowała:
Anna Kowalczyk
Pielęgniarka Naczelna

 

W związku z zakończeniem w dniu 14 września 2021 roku kadencji Zarządu Szpitala Powiatowego we Wrześni Sp. z o. o. w restrukturyzacji i złożoną rezygnacją z możliwości ubiegania się o stanowisko w organach Spółki przez dotychczasowego Prezesa Zarządu, Zbigniewa Hupało, powołano nowy jednoosobowy Zarząd.

Szpital Powiatowy we Wrześni przechodzi obecnie proces restrukturyzacji. Ponadto na półmetku są dwie duże inwestycje, szpital doświadczył również w ostatnim czasie wielu zmian organizacyjnych związanych z trwającym stanem pandemii. Obowiązki Prezesa Zarządu powierzono pani Urszuli Kosmeckiej, dotychczasowej Dyrektor ds. administracyjno-inwestycyjnych. Wynika to z jej znajomości Spółki nabytej podczas dotychczasowej pracy w Szpitalu Powiatowym. W obecnej sytuacji związanej z koniecznością powołania nowego Zarządu jest to rozwiązanie optymalne.

Panu Zbigniewowi Hupało dziękujemy za kilkuletnią pracę i życzymy powodzenia na nowej ścieżce zawodowej.

 

Przewodniczący Rady Nadzorczej
Dariusz Jurewicz

 

Przedstawiamy kolejny zabieg wykonywany we wrzesińskim szpitalu w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Mowa o leczeniu złamanego kręgosłupa z wykorzystaniem małoinwazyjnej, przezskórnej stabilizacji kręgosłupa. W trakcie zabiegu wykonuje się kilka nacięć długości ok. 1 cm, przez które  wprowadza się do kręgosłupa tytanowe śruby stabilizujące złamany kręgosłup. Dzięki zastosowaniu powyższej metody większości pacjentów może uniknąć nie tylko operacji metodą otwartą, ale przede wszystkim uchronić się od porażenia. Następnego dnia po zabiegu pacjenci są już pionizowani. Opisywany sposób leczenia znacząco poprawia wyniki leczenia zarówno u osób młodych, aktywnych, jak i u pacjentów w podeszłym wieku.

Do zabiegu wykorzystywane są tytanowe implanty firmy Johnson and Johnson.

 

Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o. w restrukturyzacji poszukuje kandydata na stanowisko: Fizjoterapeuta

 1. Wymagania niezbędne
  • wykształcenie wyższe – magister
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
 1. Wymagania dodatkowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku fizjoterapeuty
  • dodatkowe kursy z zakresu fizjoterapii
 1. Wymagane dokumenty
  • życiorys (CV)
  • list motywacyjny
  • dokument potwierdzający wykształcenie/dyplom z aktualnym prawem wykonywania zawodu
  • dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach, tj. certyfikaty i zaświadczenia o odbytych kursach i szkoleniach
 1. Warunki zatrudnienia na stanowisku

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo.

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do swoich aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że: Obowiązek informacyjny w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w „Szpitalu Powiatowym we Wrześni” Sp. z o.o. w restrukturyzacji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej szpitala w zakładce RODO. Prosimy o zapoznanie się z w/w dokumentem.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną.

 

Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji zatrudni lekarzy do pracy w Nocnej i Świątecznej Opiece Lekarskiej.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres:

"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji
ul. Słowackiego 2
62-300 Września

lub w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon kontaktowy 61 437 05 33.

Do składanych ofert prosimy załączyć klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z brzmieniem art. 6 ust. 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych); (Dz.U.UE.L.2016.119).

 

"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji zatrudni pracownika gospodarczego do wykonywania prac magazynowych.

Warunki i forma zatrudnienia: umowa o pracę na ½ etatu.

Mile widziana znajomość obsługi komputera. Zakres wykonywanych zadań to m.in. czynności związane z przyjmowaniem oraz wydawaniem bielizny i odzieży ochronnej oraz czynności związane z przyjmowaniem i wydawaniem posiłków.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert  do 31.08.2021r. na adres:

"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji
ul. Słowackiego 2
62-300 Września

lub w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon kontaktowy 614370533.

Do składanych ofert prosimy załączyć klauzulę o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z brzmieniem art. 6 ust. 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych); (Dz.U.UE.L.2016.119)".

 

dni walki z rakiem

Co roku w dniach od 4 do 24 czerwca obchodzone są w naszym kraju Dni Walki z Rakiem, które mają na celu podniesienie świadomości zagrożenia chorobą, przybliżenie istoty badań profilaktycznych i uświadomienie społeczeństwu, że rak nie musi być chorobą śmiertelną. Obecnie nowotwory są drugą po chorobach układu krążenia przyczyna zgonów w Polsce – odpowiadającą za 27 proc. zgonów wśród mężczyzn i 24 proc. zgonów u kobiet. Raka można leczyć w wielu przypadkach skutecznie. Ważne jest rozpoznanie symptomów choroby we wczesnym stadium poprzez wykonywanie badań profilaktycznych, samobadanie, obserwowanie zmian zachodzących w organizmie.

Dnia 17 czerwca we wrzesińskim szpitalu, na oddziale chemioterapii odbyło się spotkanie z chorymi podczas, którego dr n med. Renata Szoszkiewicz przybliżyła temat roli inhibitorów CDK4/6 w zaawansowanym, hormonozależnym i HER2 ujemnym raku piersi w praktyce klinicznej. Na zakończenie spotkania przeprowadzono quiz. Pierwsze osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi na zadawane pytania losowały voucher m.in. do Kwiaciarni „Tworzymy We Dwie” oraz Drogerii Rossmann. Ponadto wszyscy pacjenci otrzymali prezenty ufundowane przez Firmę Matteo Sp. j. FH Jurewicz. Pacjenci dziękowali dr n med. Renacie Szoszkiewicz za leczenie, atmosferę i bardzo dobre warunki udzielanych świadczeń.

Za okazaną pomoc dziękujemy darczyńcom:
Kwiaciarni „Tworzymy We Dwie”
Firmie JOKER Katarzyna Wendzonka
Pani Monice Pawlak
Firmie Matteo Sp. j. FH Jurewicz

dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem dniwalkizrakiem

Szpital otrzymał zgodę na publikację zdjęć.