środa 10 Lut 2016

Aktualności

OGŁOSZENIE

Wszystkich zainteresowanych prowadzeniem punktu gastronomicznego w budynku ‘'Szpitala Powiatowego we Wrześni” Sp. z o.o. ,zapraszamy do złożenia oferty wstępnej w siedzibie Zamawiającego ul. Słowackiego 2 sekretariat, do dnia 16 lutego 2016 r. do godz. 10.00 adaptacja przekazanych pomieszczeń na koszt wynajmującego.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 61/437-05-34 lub 508-019-665.

Kolędowanie w szpitalu

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia Pani Domicela Cierpiszewska wraz z chórem Camerata odwiedzili nasz szpital z kolędami. Śpiewanie przyniosło pacjentom i pracownikom szpitala chwile radości. Pacjenci otrzymali życzenia powrotu do zdrowia a personel szpitala satysfakcji z niesienia pomocy chorym.

Do szpitala zawitali również druhowie z wrzesińskiego Hufca Wrzos. Na ręce Wiceprezesa Zarządu Pana Sebastiana Nowickiego przekazali Betlejemskie Światło Pokoju. Akcja w tym roku odbywa się pod hasłem "Zauważ człowieka".

boze narodzenie 2015 01boze narodzenie 2015 02boze narodzenie 2015 03boze narodzenie 2015 04boze narodzenie 2015 05boze narodzenie 2015 06 

Życzenia Świąteczne

choinka

 Jest taki dzień...

Bardzo ciepły, choć grudniowy...

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia
Zarząd "Szpitala Powiatowego we Wrześni" Sp. z o.o.
składa najserdeczniejsze życzenia
pokoju, miłości, zdrowia, spełnienia nadziei i marzeń.

Niechaj świąteczna radość dzielona z Bliskimi
napełnia nas wszystkich wzajemną życzliwością
oraz optymizmem na nadchodzący 2016 rok.

Zarząd i Pracownicy
„Szpitala Powiatowego we Wrześni” Sp. z o.o.

Mikołaj odwiedził dzieci w szpitalu

Jak co roku o tej porze mali pacjenci wrzesińskiego szpitala mogli się cieszyć z wizyty św. Mikołaja.

O poranku 4 grudnia święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów na plecach odwiedził oddział dziecięcy "Szpitala Powiatowego we Wrześni" Sp. z o.o. Dzieci otrzymały ufundowane przez powiat wrzesiński paczki ze słodyczami i drobne upominki, m.in. płyty CD i śpiewniki z kolędami. Mikołaj, wraz ze starostą wrzesińskim Dionizym Jaśniewiczem, przynieśli na oddział również zestaw najpiękniejszych baśni Disneya. – Mam nadzieję, że choć trochę umilą one dzieciom czas spędzony w szpitalu – powiedział święty wręczając książki Pani Iwonie Silczak, kierownikowi oddziału dziecięcego. Przy okazji Mikołajek oddział otrzymał również w darze tapczan, który będzie wykorzystywany m.in. przez matki karmiące małych pacjentów piersią. Ale to nie prezenty były najważniejsze – radosny Mikołaj zamienił słowo z każdym z obdarowanych, przybił piątkę, rozbawił i podniósł na duchu. Dzięki jego wizycie uśmiech zagościł na twarzach małych pacjentów i ich rodziców, którzy choć przez chwilę mogli zapomnieć, że spędzają jedno z ulubionych przez dzieci świąt w szpitalu. Na pamiątkę tej niezwykłej wizyty wszyscy pacjenci otrzymali w prezencie również wspólne zdjęcie ze św. Mikołajem, w którego w tym roku wcielił się Mateusz Maserak, laureat XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Samorządowego Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".

mikolaj2015 01 mikolaj2015 02 mikolaj2015 03 mikolaj2015 04  mikolaj2015 06mikolaj2015 05

Wyposażenie nowego Oddziału Ratunkowego Szpitala Powiatowego we Wrześni w nowoczesną aparaturę medyczną

Biała Sobota

biala sobota 2015Dnia 29.08.2015 r. w "Szpitalu Powiatowym we Wrześni" Spółka z o.o. odbyła się akcja "Biała sobota", której głównym celem było uświadomienie pacjentów, jak ważne są badania profilaktyczne. Mieli oni okazję skorzystać z porad lekarzy internistów oraz bezpłatnych badań: EKG, ciśnienia krwi, poziomu glukozy, masy ciała oraz obliczania wskaźnika masy ciała (BMI).

W ramach akcji korzystający mieli możliwość po raz pierwszy zobaczyć i zwiedzić wnętrze nowego budynku szpitala. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu.

 

biala sobota 2015biala sobota 2015biala sobota 2015biala sobota 2015

Życzenia z okazji Dnia Pielęgniarki

pielegniarkiZ okazji
Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej

Życzymy wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym
wielu sukcesów w wykonywaniu zawodu i realizacji zamierzeń.
By społeczne uznanie i satysfakcja zawodowa stały się rzeczywistością.

Życzymy Wszystkiego Dobrego w życiu osobistym i rodzinnym.
Doceniając trud pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie w proces leczenia i pielęgnowania pragniemy podziękować Państwu za pomoc niesioną pacjentom każdego dnia oraz dobrą współpracę.

Zarząd
„Szpitala Powiatowego we Wrześni” Sp. z o.o.

Leczenie toksyną botulinową

W trosce o pacjentów Szpital Powiatowy we Wrześni poszerzył zakres świadczonych usług. Od grudnia 2014 roku w Oddziale Neurologicznym wykonywane są zabiegi ostrzykiwania toksyną botulinową. Zabiegi dedykowane są dla pacjentów ze spastycznością po przebytych udarach mózgu, urazach czaszkowo-mózgowych, także dla pacjentów z dystonią lub przewlekłą migreną. Leczenie odbywa się w ramach umowy z NFZ i jest dla chorych bezpłatne.

Życzenia Świąteczne

boze narodzenie2013

 

Jest taki dzień...

Bardzo ciepły, choć grudniowy...


Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia Zarząd „Szpitala Powiatowego we Wrześni" Sp. z o.o. składa najserdeczniejsze życzenia pokoju, miłości, zdrowia, spełnienia nadziei i marzeń. Niechaj świąteczna radość dzielona z Bliskimi napełnia nas wszystkich wzajemną życzliwości oraz optymizmem na nadchodzący 2015 rok.