Ogłoszenie o naborze na stanowisko Lekarza

"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji, ul. Słowackiego 2, 62-300 Września, oferuje pracę na stanowisku lekarza w Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej i Neurologicznej.

Wymagane dokumenty:

1. Dokument potwierdzający wykształcenie,
  2. Dyplom lekarza:
    • specjalisty w dziedzinie rehabilitacji, lub
    • specjalisty w dziedzinie chirurgii ortopedycznej lub chirurgii urazowo ortopedycznej , lub ortopedii i traumatologii , lub ortopedii i traumatologii narządu ruch, lub
    • specjalisty w dziedzinie reumatologii, lub
    • specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, lub
    • specjalisty w dziedzinie neurologii, lub
    • w trakcie specjalizacji w dziedzinie rehabilitacji medycznej

Warunki zatrudnienia:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie kontrakt.

W sprawie dodatkowych informacji zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Sekcją Zatrudnienia i Płac 614370533 Dokumenty aplikacyjne można przesyłać drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do swoich aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że: Obowiązek informacyjny w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w "Szpitalu Powiatowym we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej szpitala w zakładce RODO. Prosimy o zapoznanie się z w/w dokumentem.