Poradnia ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Cierpisz z powodu bólu kości i stawów, przewlekły ból pleców ciągle Cię męczy?
Potrzebujesz konsultacji ortopedy?
Oferujemy opiekę medyczną w Poradnia Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

W Poradni pacjentów przyjmuje dr n. med. Adam Sulewski oraz lek. Maciej Dragon. Rejestracja odbywa się  pod numerem telefonu  61 43 70 579.

Świadczenia w poradni specjalistycznej udzielane są na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) lub innego lekarza udzielającego świadczeń w ramach umowy z NFZ.

Poradnia ortopedyczna i traumatologii narządu ruchu zajmuje się udzielaniem konsultacji, diagnostyką i zachowawczym leczeniem schorzeń układu kostno-stawowego, będących wynikiem wad wrodzonych lub nabytych, urazów czy chorób.

W Poradni ortopedycznej i traumatologii narządu ruchu udzielane są świadczenia z zakresu:

• diagnostyki i leczenia choroby zwyrodnieniowej przede wszystkim stawów biodrowych i kolanowych,
  • diagnostyki i leczenia urazów sportowych,
  • diagnostyki i leczenia neuropatii nerwu pośrodkowego łokciowego ( zespół cieśni kanału nadgarstka, zespół rowka nerwu łokciowego, zespół kanału Guyona),
  • leczenia paluchów koślawych,
  • usg stawów biodrowych i kolanowych,

Ponadto Poradnia ortopedyczna przygotowuje i kwalifikuje chorych do operacji oraz prowadzi chorych po zabiegach operacyjnych.

Specjaliści mogą zlecać badania specjalistyczne takie jak: RTG, USG, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa.

sulewski a dragon m